۲۵ توکن که بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال به‌تازگی آنها را زیر نظر گرفته است

مؤسسه گری‌اسکیل (Grayscale)، یکی از بزرگترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال که ۴۳.۶ میلیارد دلار در بیت کوین و آلت کوین‌های مختلف سرمایه‌گذاری کرده‌ است، از فهرست ارزهایی که به تازگی زیر نظر گرفته و ممکن است در آینده آنها را به سبد خود اضافه کند، رونمایی کرد.

به گزارش کوین دسک، شرکت سرمایه‌گذاری گری‌اسکیل، به‌تازگی ۲۵ دارایی دیجیتال جدید از جمله چند توکن‌ مربوط به پروتکل‌های دیفای و متاورس را به فهرست فرصت‌های سرمایه‌گذاری بالقوه خود اضافه کرده است. این شرکت که دو صندوق ویژه ارزهای مطرح بازار و توکن‌های دیفای در اختیار دارد، روز دوشنبه با انتشار مطلبی از فهرست جدید دارایی‌های تحت‌بررسی خود رونمایی کرد.

موارد اضافه‌شده به فهرست «دارایی‌های تحت‌بررسی» گری‌اسکیل شامل برخی از ارزهای دیجیتال مربوط به پروژه‌های دیفای مانند الگورند (Algorand) و کانوِکس فایننس (Convex Finance) و استارتاپ‌های متاورسی مانند سندباکس (The Sandbox)، اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) و ییلد گیلد گیمز (Yield Guild Games) است. گری‌اسکیل دائماً این فهرست و همچنین دارایی‌هایی را که قبلاً در اختیار داشته است به‌روزرسانی می‌کند.

این مؤسسه سرمایه‌گذاری گفته است موارد اضافه‌شده را به‌عنوان «نامزدهای احتمالی برای گنجاندن در یک محصول سرمایه‌گذاری برای آینده» در نظر می‌گیرد؛ اما همچنین تأکید کرده است که «به‌طور قطعی نمی‌توان گفت تمام دارایی‌های موردبررسی آورده‌شده در این فهرست، به یکی از محصولات سرمایه‌گذاری ما اضافه خواهند شد». گری‌اسکیل گفته ممکن است حتی دارایی‌هایی را که در حال حاضر در این فهرست قرار ندارند هم زیر نظر بگیرد.

۲۵ توکن که بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال به‌تازگی آنها را زیر نظر گرفته است
فهرست ارزهایی که گری‌اسکیل اخیراً زیر نظر گرفته‌ است

اوایل ژانویه (دی)، گری‌اسکیل اعلام کرده بود اَمپ (AMP) را به فهرستی از ۲۳ دارایی دیجیتال دیگر، از جمله بیت کوین، اتریوم و کاردانو که در میان سرمایه‌گذاری‌های این مجموعه قرار دارند، اضافه کرده است. اَمپ توکن بومی بلاک چین فلکسا (Flexa) است؛ یک شبکه پرداختی که امکان خرید با ارزهای دیجیتال را در فروشگاه‌های حضوری و آنلاین فراهم می‌کند.

۲۵ توکن که بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال به‌تازگی آنها را زیر نظر گرفته است

در این باره بیشتر بخوانید

Leave a comment