خدمات سایت تک چنج

خرید و فروش پرفکت مانی و ارز های دیجیتال

احراز هویت در سایت تک چنج

ویدیو آموزش احراز هویت در سایت
ارز دیجیتال خرید فروش ارز دیجیتال تک چنج صرافی انلاین takchange tak-change

خرید و فروش پرفکت مانی در ایران

یکی از سیستم های پرداخت الکترونیکی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد، پرفکت مانی می باشد که از لحاظ های گوناگون مشابه سیستم های پرداخت دیگر مانند وب مانی و پی پال می باشد. شما از طریق این سیستم پرداخت قادر خواهید بود با خرید پرفکت مانی یا خرید ووچر پرفکت مانی که مرتبط با این سرویس دهنده می باشد، هر اکانتی را با هر ارز از جمله دلار، یورو و طلا نیز انتخاب و آن را شارژ نمائید.

 

خرید ووچر پرفکت مانی و شارژ خودکار

کسانی که دارای حساب پرفکت مانی می باشند با خرید ووچر پرفکت مانی و از طریق روش های پرداخت گوناگون قادر خواهند بود به راحتی حساب کاربری خود را شارژ نمایند و اعتبار دریافت کنند. این سیستم پرداخت پویا کاملا قابل اطمینان می باشد و مناسب برای حواله ها و انتقال مبالغی بسیار بالا می باشد و خوشبختانه تا به امروز هم مشکلی با حساب کاربری ایرانیان و ملت آن ها نداشته است. با توجه به این که امروزه میزان استفاده از پرفکت مانی و یا خرید ووچر پرفکت مانی گسترش یافته است، اما هنوز هم به اندازه ی روش های مختلف پرداخت آنلاین مانند مستر کارت یا پرداخت با استفاده از ویزا کارت در بین کاربران مختلف اینترنتی مرسوم نشده است. همانگونه که پیش تر ذکر کردیم کاربران ایرانی می توانند به راحتی در این سرویس افتتاح حساب نمایند و دچار هیچگونه مشکلی نخواهند شد اما باید این موضوع را در نظر داشت که به علت تحریم های پیش آمده در خصوص حواله دلاری، کاربران ایرانی نمی توانند به راحتی حساب پرفکت مانی خود را شارژ نمایند. اما سایت های مختلفی هم هستند که با ارائه خدمات گوناگون این امکان را به شما می دهند تا بتوانید در سریع ترین و مطمئن ترین زمان ممکن خرید پرفکت مانی یا خرید ووچر پرفکت مانی خود را انجام دهید. کاری که باید انجام دهید بدین صورت است که به یکی از سایت های معتبر مراجعه نمائید و فرم در خواست خرید پرفکت مانی را به صورت آنلاین پر نمائید، توجه داشته باشید که می توانید میزان شارژ درخواستی خود را برای پرفکت مانی در این فرم مشخص کنید. پس از آنکه مبلغ برآورده شده توسط شما پرداخت گردید آنگاه عملیات شارژ خودکار پرفکت مانی به صورت آنی انجام می گردد و مبلغ مدنظر شما به حساب کاربری PM تان اضافه خواهد شد. همچنین در صورتی که ووچر پرفکت مانی مورد نظرتان را خریداری نمائید، قادر خواهید بود حساب خود را به هر میزان مبلغی که می خواهید به صورت آنی شارژ نمائید

ارز دیجیتال خرید فروش ارز دیجیتال تک چنج صرافی انلاین takchange tak-change

چگونه ارز دیجیتال بخرم؟

 

ارز دیجیتال یک دارایی است. همچنین همانطور که احتمالا می‌دانید این دارایی فیزیکی نیست و به صورت دیجیتالی منتقل می‌شود. خرید بیت کوین از سایت‌های فروشنده بیت کوین و یا به‌طور مستقیم از طریق افراد دیگر انجام می‌پذیرد. شما می توانید با روش‌های مختلفی مانند کارت‌های اعتباری، حساب‌های اینترنتی و یا حتی با سایر ارزهای دیجیتال، از سایت‌ها یا افراد حقیقی، بیت کوین خریداری نمایید.

ابتدا یک کیف پول ارز دیجیتال تهیه کنید

شما نیاز به جایی برای نگهداری بیت کوین‌های خریداری شده خود دارید. به جایی که بیت کوین‌ها را نگهداری می‌کنید والِت یا کیف پول می گویند که می‌توانید آن را مانند حساب‌های بانکی در نظر بگیرید. انواع مختلف کیف پول برای بیت کوین وجود دارد. شما می‌توانید کیف پول بیت کوین را در تلفن همراه هوشمند یا کامپیوتر شخصی خود نصب و از آن استفاده کنید.

کیف پول دیجیتالی چیست؟

یک کیف پول نرم‌افزاری است که کلیدهای عمومی و خصوصی مرتبط با بلاک چین را در خود نگه می‌دارد. از این کلیدها برای ارسال و دریافت داده‌های دیجیتالی در بلاک چین و ردیابی مانده‌حساب ارزهای دیجیتالی استفاده می‌شود. اگر شما بخواهید بیت کوین یا هر ارز دیجیتالی دیگری را استفاده کنید حتماً به یک کیف پول دیجیتالی نیاز خواهید داشت.

آخرین اخبار

آخرین اخبار و مقالات حوزه ارزهای دیجیتال

همین حالا با کلیک روی دکمه ثبت نام، همراه تک چنج شوید!